Uitslagen 2019-2018

 

Uitslagen en clubkampioenschap 2019-2018

In de kolommen staan de beste scores van de verschillende wedstrijdvormen. Voor Paren zijn dat de beste 9 scores en voor Butler de beste 5. De eindstanden Viertallen en Patton zijn in rankingpunten vertaald.

Vervolgens zijn de behaalde punten per speelsoort opgeteld. Het paat met de hoogste totaal score is kampioen. Paren die niet aan alle speelsoorten hebben deelgenomen staan niet in de totaal lijst – of geheel onderaan.

9 avonden5 avonden4 avonden4 avonden
beste Parenbeste BtlrVTPatton
ParenButlerViertallenrkgPattonrkgscores*9scores*5scores*4scores*4
gemidd.gemidd.scorepntnscorepntn9,006,004,004,00TOTAAL
Hinky ErnstHans Ernst88,891,89696,67231109,55799,20550,80386,67438,182174,85
Jack vd ZeePeter Groeneweg87,688,79696,67231109,55788,40532,20386,67438,182145,45
Ans DuijnHarry Wulffraat83,086,09696,6722494,24747,00516,00386,67376,972026,64
Herman MatheijReinout Hegger88,296,07978,9619481,52793,80576,00315,83326,062011,69
Hans de BoerPiet Huijbregts76,982,19696,6722494,24692,10492,60386,67376,971948,34
Renee KaskensWim Dwarshuis89,395,16867,5017970,15803,70570,60270,00280,611924,91
Riny AlbedaJohan Eek84,684,66564,3820892,12761,40507,60257,50368,481894,98
Greet DerrixHans Derrix79,988,3110101,2516559,55719,10529,80405,00238,181892,08
Annelies EijkelkampJos Vogels76,493,77978,9619481,52687,60562,20315,83326,061891,69
Anky de GooijerWim Vuyk79,686,26564,3820892,12716,40517,20257,50368,481859,58
Diet NijhoffBart Veen77,473,910495,0017960,15696,60443,40380,00240,611760,61
Agnes te BraakeJeanne Mulder69,683,38272,0819169,24626,40499,80288,33276,971691,50
Jan SteenkamerWim Dollenkamp72,369,610495,0017960,15650,70417,60380,00240,611688,91
Willy HoogeveenJan Hoogeveen74,072,68272,0819169,24666,00435,60288,33276,971666,90
Emma v StraatenRob Jonker71,466,27463,7523290,30642,60397,20255,00361,211656,01
Nicole ScheelbeekHenny Louwerenburg73,863,210889,1718363,18664,20379,20356,67252,731652,79
Corrie HoekLies Roskam76,668,76867,5017970,15689,40412,20270,00280,611652,21
Alexandra te WierikAndre te Wierik70,364,87463,7523290,30632,70388,80255,00361,211637,71
Annelies RijkLianne v Zwieten72,968,84442,5022897,27656,10412,80170,00389,091627,99
Marja EngelenBart Engelen64,366,010181,8821476,67578,70396,00327,50306,671608,87
Trees KaskensVera Idenburg67,663,710889,1718363,18608,40382,20356,67252,731599,99
Aad TenwoldeHans Osterloh73,172,35938,1318453,94657,90433,80152,50215,761459,96
Els JansenNineke Koopman70,262,27968,9614735,91631,80373,20275,83143,641424,47
Harmien RoekevisMariet Kok72,858,17968,9614735,91655,20348,60275,83143,641423,27
Barbara ToddWilma Rouweler68,557,73118,9621476,67616,50346,2075,83306,671345,20
Alie KampRia de Veij62,653,58161,0418050,91563,40321,00244,17203,641332,20
Frans SteijnenJohan Stapelbroek60,455,87049,5812811,52543,60334,80198,3346,061122,79
Agnes de KatMarion Paulides7049,580,000,000,00198,330,000,00
Alberta AatenGerry Boekelman55,88161,0418050,910,00334,80244,17203,640,00
Ankie v RanderaatEls Kroot81,480,70,000,00732,60484,200,000,000,00
Anne de ManIngrid Welstood71,2110101,2516559,55640,800,00405,00238,180,00
Annette SchootPaul Henrichs70,658,17049,580,00635,40348,60198,330,000,00
Astrid AkseJeanine Kreunen0,000,000,000,000,000,000,00
Betsy AntvelinkHenk Kroeze68,263,20,000,00613,80379,200,000,000,00
Co OsseMagda Beekhuizen48,46140,210,00435,600,00160,830,000,00
Geertje DekkersMary Laaper73,367,23118,960,00659,70403,2075,830,000,00
Gerard SomhorstPaul Dorshorst0,000,000,000,000,000,000,00
Hanneke DekkerHans Vuik75,78383,1317567,12681,300,00332,50268,480,00
Henny van DoornKarin van Doorn0,000,000,000,000,000,000,00
Inge PellenbergReint Pellenberg87,194,5109110,210,00783,90567,00440,830,000,00
Klaas HansenLuc Wagter80,54442,500,00724,500,00170,000,000,00
Lidy WagterWillem Schoo88,188,94442,500,00792,90533,40170,000,000,00
Luc BuitenMarieke Buiten67,760,56140,210,00609,30363,00160,830,000,00
Marian van PoeljePieternel Vijselaar35,25938,1318453,940,00211,20152,50215,760,00
Marian VeelersBart Aarts47,846,10,0012811,52430,20276,600,0046,060,00
Marijke KoppenJeroen Hogervorst80,681,2109110,210,00725,40487,20440,830,000,00
Marijke v BeersumTiny Maarsen67,869,08161,040,00610,20414,00244,170,000,00
Tonny TesselhofBenno Tesselhof65,610181,8821476,67590,400,00327,50306,670,00
Wilma AlinkHan Alink87,48383,1317567,120,00524,40332,50268,480,00
Wim de LeeuwThea de Leeuw74,20,0022897,27667,800,000,00389,090,00
Betsy AntvelinkMary Laaper63,20,0021476,670,00379,200,00306,670,00
Paul DorshorstLouis v Doorn66,363,3596,70379,800,000,000,00

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.